تاپ خبر۲۴: با عرضه۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند با نماد «ثالوند» در فرابورس ایران ، این شرکت به عنوان ششمین زیرمجموعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن وارد بازار سرمایه شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک مسکن گواهی پذیرش در فرابورس، بعد از عرضه سهام از سوی مدیرعامل فرابورس به […]

تاپ خبر۲۴: با عرضه۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند با نماد «ثالوند» در فرابورس ایران ، این شرکت به عنوان ششمین زیرمجموعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن وارد بازار سرمایه شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک مسکن گواهی پذیرش در فرابورس، بعد از عرضه سهام از سوی مدیرعامل فرابورس به امینی مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن اعطا شد.
همچنین پیش از «ثالوند»، سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌شرق، شمال‌غرب، تهران، زاینده‌رود و پردیس در بازار سرمایه پذیرفته و عرضه شده بود.
براساس این گزارش شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند با ماهیت شعبه و مرکزیت شهر اراک در سال ۱۳۶۹ تاسیس و در سال ۱۳۸۵ شعبه اراک به نام شرکت پارس مسکن الوند و با تحت پوشش قراردادن استان‌های مرکزی و قم فعالیت خود را آغاز کرد