تاپ خبر۲۴: جلسه بررسی نحوه همکاری های بانک سرمایه با گروه توسعه هنری ایران با حضور مدیران و نمایندگان هر دو مجموعه برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، پیرو برگزاری جلسه ای میان دکتر محمدرضا خانی، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل این بانک و دکتر علی جنتی، وزیر […]

تاپ خبر۲۴: جلسه بررسی نحوه همکاری های بانک سرمایه با گروه توسعه هنری ایران با حضور مدیران و نمایندگان هر دو مجموعه برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، پیرو برگزاری جلسه ای میان دکتر محمدرضا خانی، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل این بانک و دکتر علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز سه شنبه مورخ اول تیر ماه در خصوص حضور جدی تر بانک سرمایه در حوزه فرهنگ و هنر، نشستی با حضور دکتر محمدعلی هادی، رئیس هیات مدیره، دکتر خانی و دکتر بهمن خادم، عضو هیات مدیره بانک سرمایه و نمایندگان گروه توسعه هنر ایران برگزار شد و نحوه همکاری های مشترک دو مجموعه در حوزه فرهنگ و هنر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این گزارش می افزاید بانک سرمایه در کنار مذاکره با صاحبان صنایع و شرکت های بزرگ خدماتی و تجاری در جهت جذب حداکثری منابع، در حال رایزنی جهت ورود به حوزه فرهنگ و هنر است تا در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی، در راه تعالی هنر کشور به ایفای نقش بپردازد.