تاپ خبر۲۴: بانک ایران زمین در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (ایران فاینکس ۲۰۱۶) که از بیستم تا بیست و سوم تیرماه با حضور بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های بورسی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود، به عنوان یکی از حامیان اصلی حضور خواهد داشت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط […]

تاپ خبر۲۴: بانک ایران زمین در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (ایران فاینکس ۲۰۱۶) که از بیستم تا بیست و سوم تیرماه با حضور بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های بورسی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود، به عنوان یکی از حامیان اصلی حضور خواهد داشت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین: نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به‌عنوان بزرگترین رویداد نمایشگاهی ایران در حوزه مالی و بانکی، امسال با در نظر گرفتن حساسیت شرایط پس از تحریم و رفع موانع ارتباطی بانکها با بازارهای بین المللی با حضور گسترده شرکت‌های داخلی و بین المللی، شرایط ویژه‌ای را تجربه خواهد کرد.
در این راستا بانک ایران زمین به عنوان یکی از حامیان نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به معرفی دستاوردها و خدمات خود به مخاطبین و شرکتهای بورسی و کارگزاری ها می‌پردازد.
براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته مدیران بانک ایران زمین در طول مدت برگزاری نمایشگاه به منظور ارائه اطلاعات و معرفی جدیدترین خدمات و محصولات در محل غرفه بانک حاضر می‌شوند.
لازم به ذکر است تاریخ و زمان حضور مدیران متعاقباً از طرف بانک اعلام می‌شود.