تاپ خبر۲۴: بانک سینا لوح تقدیر و تندیس صنعت برتر در تحقق سند چشم انداز افق ۱۴۰۴را دریافت کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا در اولین همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴ که با پیام دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور «وزرای اقتصاد و […]

تاپ خبر۲۴: بانک سینا لوح تقدیر و تندیس صنعت برتر در تحقق سند چشم انداز افق ۱۴۰۴را دریافت کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا در اولین همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴ که با پیام دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور «وزرای اقتصاد و دارایی» و «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» و همچنین دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی و رئیس فراکسیون ایران در افق ۱۴۰۴ مجلس شورای اسلامی همراه بود، لوح تقدیر و تندیس همایش به بانک سینا به عنوان یکی از برترین های صنایع و واحدهای اثرگذار در تحقق سند چشم انداز افق ۱۴۰۴ اعطا شد.
این همایش به همت فراکسیون ایران در افق ۱۴۰۴ مجلس شورای اسلامی با رویکرد توسعه، تولید، صادرات و ایجاد اشتغال و با حضور فعالان بخش های اقتصادی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
در این همایش به پاس خدمات بانک سینا در حوزه کمک به توسعه اشتغال از طریق اعطای تسهیلات به ویژه در مناطق محروم کشور، سرمایه گذاری در طرح های تولیدی و صنعتی و صنایع زیزبنایی، لوح تقدیر و تندیس تعلق گرفت.