تاپ خبر۲۴: در حالی که اکثر بانک های حاضر در بورس، برای سال منتهی به اسفند ۹۴، سودی بین سهامداران خود تقسیم نکردند، بانک سینا جزو ۳ بانک سودده کشور در این سال بوده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، باتوجه به اقداماتی که در این بانک صورت گرفت و سیاست […]

تاپ خبر۲۴: در حالی که اکثر بانک های حاضر در بورس، برای سال منتهی به اسفند ۹۴، سودی بین سهامداران خود تقسیم نکردند، بانک سینا جزو ۳ بانک سودده کشور در این سال بوده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، باتوجه به اقداماتی که در این بانک صورت گرفت و سیاست هایی که در راستای کاهش قیمت تمام شده پول به اجرا رسید، در کنار بهبود حجم منابع جاری و دیداری و همچنین رشد ۴۵ درصدی حجم سرمایه گذاری ها،این بانک توانست با اختصاص ۱۷۵ ریال سود به ازای هر سهم، جزو سه بانکی باشد که در مجمع عمومی عادی سالیانه بین سهامداران خود سود تقسیم کند.
این بانک همچنین با برنامه هایی که جهت ایجاد شعبه در خارج کشور، توسعه فعالیتهای بین الملل، اعطای تسهیلات و ارتقاء سطح تعاملات و روابط با شرکت های بزرگ کشور و شرکتهای زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در دست اجرا دارد، قطعا سود تعهد شده خود را در سال جاری پوشش خواهد داد.