تاپ خبر۲۴: رئیس کل بانک مرکزی از همکاری و مشارکت بانک سینا در اجرای نخستین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی قدردانی کرد. در نامه ارسالی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی، مراتب تشکر و قدردانی ولی اله سیف از همکاری بانک سینا در اجرای موفق و موثر این کمپین اعلام شده است. “در بخشی از این […]

تاپ خبر۲۴: رئیس کل بانک مرکزی از همکاری و مشارکت بانک سینا در اجرای نخستین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی قدردانی کرد.

در نامه ارسالی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی، مراتب تشکر و قدردانی ولی اله سیف از همکاری بانک سینا در اجرای موفق و موثر این کمپین اعلام شده است.
“در بخشی از این نامه با اشاره به بازخوردهای مثبت افکار عمومی و انعکاس موثر رسانه ای از این کمپین، ابراز امیدواری شده است با تجربه ارزشمند به دست آمده، راه تازه آغاز شده، برای فرهنگ سازی عمومی در زمینه امور بانکی و افزایش سواد مالی جامعه که بدون شک یکی از مهمترین مسئولیت های اجتماعی نظام بانکی و نهادهای پولی و مالی کشور است، در آینده نزدیک استمرار و بهبود یابد.”
گفتنی است نخستین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور با عنوان گره گشای تولید در شهریور ماه سال جاری همزمان با هفته بانکداری اسلامی توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی و همیاری و همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران، بانک ها و موسسات اعتباری کشور اجرا شد که بانک سینا همکاری مناسبی را در اجرای آن داشت.