تاپ خبر۲۴ : با همکاری به عمل آمده با اداره نشر اسکناس و خزانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شعب منتخب بانک سینا در تهران نسبت به توزیع و تامین اسکناس نو مورد نیاز هموطنان اقدام می کنند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، هموطنان تهرانی می توانند در روزهای […]

تاپ خبر۲۴ : با همکاری به عمل آمده با اداره نشر اسکناس و خزانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شعب منتخب بانک سینا در تهران نسبت به توزیع و تامین اسکناس نو مورد نیاز هموطنان اقدام می کنند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، هموطنان تهرانی می توانند در روزهای ۲۲ الی ۲۶ اسفندماه جاری با مراجعه به ۴ شعبه این بانک شامل شعبه مرکزی (خیابان استاد مطهری ـ بعد از میرعماد ـ پلاک ۲۵۰)، شعبه افسریه (۲۰ متری افسریه ـ بین ۱۵ متری اول و دوم ـ پلاک ۴۳۵)، شعبه میدان مادر (خیابان میرداماد شرقی ـ حدفاصل شریعتی و میدان مادر ـ پلاک ۲۶) و شعبه آزادی (خیابان آزادی ـ بین آذربایجان و خوش ـ روبروی وزارت کار ـ پلاک ۲۵۶) نسبت به دریافت اسکناس های نو ۲۰ هزار ریالی و ۵۰ هزار ریالی اقدام کنند.

طبق اعلام اداره نشر اسکناس و خزانه بانک مرکزی، در سایر استانها نیز با هماهنگی ناظر پولی از طریق روابط عمومی بانک های عامل تعیین شده در هر استان اقدام خواهد شد.