تاپ خبر۲۴: سامانه «اینترنت بانک یکپارچه سرمایه» همزمان با عید سعید قربان و با هدف افزایش رضایت و خدمت رسانی به مشتریان مورد بهره برداری قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، با راه اندازی سامانه اینترنت بانک یکپارچه سرمایه، مشتریان محترم می توانند کلیه خدمات مبتنی بر کارت و حساب […]

تاپ خبر۲۴: سامانه «اینترنت بانک یکپارچه سرمایه» همزمان با عید سعید قربان و با هدف افزایش رضایت و خدمت رسانی به مشتریان مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، با راه اندازی سامانه اینترنت بانک یکپارچه سرمایه، مشتریان محترم می توانند کلیه خدمات مبتنی بر کارت و حساب سرمایه را از طریق یک سامانه واحد به انجام رسانند.

شایان ذکر است در این سامانه خدمات مبتنی بر کارت شامل اعلام موجودی و دریافت صورت حساب، انتقال وجه عادی، دسته ای و مستمر درون بانکی، انتقال وجه بین بانکی پایا و ساتنا، مدیریت چک و مدیریت تسهیلات و خدمات مبتنی بر حساب سرمایه شامل موجودی کارت، صورت حساب کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن همراه، انتقال وجه کارت به کارت، مسدودی کارت و تغییر رمز دوم کارت ارائه می شود.