تاپ خبر۲۴: تیم والیبال بانک سرمایه با بدرقه رسمی مسئولان بانک سرمایه و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی این بانک برای حضور در مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا راهی میانمار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، تیم والیبال بانک سرمایه که توانسته است به عنوان قهرمان لیگ برتر والیبال ایران جواز […]

تاپ خبر۲۴: تیم والیبال بانک سرمایه با بدرقه رسمی مسئولان بانک سرمایه و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی این بانک برای حضور در مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا راهی میانمار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، تیم والیبال بانک سرمایه که توانسته است به عنوان قهرمان لیگ برتر والیبال ایران جواز حضور در مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا را به دست آورد، عصر روز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه، با بدرقه رسمی مسئولان بانک سرمایه و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی سرمایه عازم کشور میانمار شد.

دراین مراسم که در محل هتل المپیک تهران برگزارشد، ضمن تقدیر از تلاش های اعضای تیم و کادر فنی این تیم که توانسته اند به مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا راه یابند، از حضور شایسته و موثر اعضای تیم والیبال بانک سرمایه درتیم ملی والیبال ایران، حاضر در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل نیز قدرشناسی شد.

در ابتدای این مراسم دکتر بهمن خادم، عضو هئیت مدیره و معاون مالی بانک سرمایه با تشکر از سخت کوشی و مسئولیت شناسی اعضای این تیم گفت: ما در حالی تیم قهرمان والیبال بانک سرمایه را به عنوان نماینده شایسته والیبال جمهوری اسلامی بدرقه می کنیم که برخی از اعضای کوشا و موفق این تیم ساعاتی قبل از برزیل به ایران رسیده اند و اکنون نیز در حال اعزام به کشور میانمار هستند و این موضوع نشانگر آن است که ایرانی غیرتمند و مسئولیت شناس برای سربلندی میهن عزیز خود حاضر است از همه توان و ظرفیت خود استفاده کند.

وی افزود: با اتکال به خداوند بزرگ و پشتوانه قوی فنی و تاکتیکی تیم والیبال سرمایه پرچم پر افتخار ایران اسلامی، بعد از اهتزار در میهن اسلامی، توسط این تیم در منطقه و جهان به اهتزاز در خواهد آمد و با پشتیبانی و حمایتی که از این تیم صورت می گیرد و همت مربیان و اعضای سخت کوش و مسئولیت شناس تیم، باید منتظر افتخار آفرینی های تیم والیبال سرمایه به عنوان نماینده شایسته ایران اسلامی در صحنه های بین المللی باشیم.

در این مراسم همچنین مصطفی کارخانه، سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه با تشکر از آمادگی و حضور همه جانبه اعضای تیم برای دست یافتن به پیروزی های بیشتر گفت: لازم می دانم از پشتیبانی ها بی دریغ بانک سرمایه از این تیم تشکر کنم و متقابلا حضور مسئولانه و موثر اعضای تیم والیبال بانک سرمایه را که با تعصب و سخت کوشی به خوبی پاسخگوی این حمایت های سازنده بوده اند، را ارج بنهم.

وی افزود: تیم والیبال بانک سرمایه، امروز عازم مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا است و ما سخت امیدواریم که اعضای شایسته و آماده این تیم بتوانند نوار پیروزی های منطقه ای و جهانی خود را نیز با موفقیت در جام باشگاه های آسیا کامل کنند.

همچنین در حاشیه این مراسم محمد نائیجی مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی بانک سرمایه، اعلام کرد: علیرغم خستگی برخی اعضای تیم که در مسابقات جهانی المپیک ۲۰۱۶ برزیل حضور داشته اند و بلافاصله عازم مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا هستند، اما غیرت، تعصب، سخت کوشی و آمادگی این جوانان عزیز، نوید بخش پیروزی های غرورآفرین در این مسابقات است و من امیدوارم که به دعای خیر مردم عزیز، تیم والیبال بانک سرمایه بتواند دل ملت عزیز و بزرگ ایران را با پیروزی و موفقیت در این مسابقات و راهیابی به مسابقات باشگاه های جهان شاد نماید.

گفتنی است مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از دوم تا دهم شهریورماه به میزبانی کشور میانمار برگزار خواهد شد. در این رقابت ها ۱۶ تیم از قاره آسیا حضور دارند که مسابقات دور مقدماتی خود را در چهار گروه پیگیری خواهند کرد، تیم والیبال بانک سرمایه قهرمان لیگ برتر سال ۹۴ ایران نیز به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها شرکت می‌کند.

تیم والیبال بانک سرمایه ساعت ۱۰ شب یکشنبه با پرواز ماهان به بانکوک پرواز کرد و از آنجا راهی کشور آسیایی میانمار خواهد شد.

شایان ذکر است مهدی مهدوی، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، علی جلالی، لوکاس ژیگالدو ،چاچیچ، قاسم کارخانه، علی شفیعی، عادل غلامی، فرهاد ظریف ١٢ بازیکن بانک سرمایه در این رقابت ها هستند و مصطفی کارخانه به عنوان سرمربی، محمدرضا تندروان و جواد مهرگان (مربیان)، علی تاج الدینی (آنالیزور)، علیرضا پیشیاره (ماساژور) و حسین حسینی به عنوان سرپرست تیم بانک سرمایه را در این رقابت ها همراهی می کنند.