تاپ خبر۲۴: با حمایت بانک آینده، واحد تولیدی قالب‌ های ماندگار سازه‌های بتنی با ظرفیت ۱۲,۰۰۰ (دوازده هزار) تن در سال، در استان البرز به بهره‌ برداری رسید. بانک آینده، به‌ منظور تحقق شعار سال جاری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، با اتخاذ سیاست‌ های تأثیرگذار و اجرای برنامه‌ های عملیاتی، در راستای […]

تاپ خبر۲۴: با حمایت بانک آینده، واحد تولیدی قالب‌ های ماندگار سازه‌های بتنی با ظرفیت ۱۲,۰۰۰ (دوازده هزار) تن در سال، در استان البرز به بهره‌ برداری رسید.

بانک آینده، به‌ منظور تحقق شعار سال جاری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، با اتخاذ سیاست‌ های تأثیرگذار و اجرای برنامه‌ های عملیاتی، در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و به‌ تبع آن، کمک به اشتغال پایدار، به‌ ویژه در جهت حمایت از واحدهای خرد و متوسط، به‌ عنوان وظایف اصلی خود، گام‌های اساسی برداشته است.

بر همین اساس، روز پنج‌شنبه ۳۱ تیرماه سال ۱۳۹۵، واحد تولیدی شرکت ابنیه مقاوم آریا در حوزه تولید قالب‌های ماندگار سازه‌های بتنی، با استفاده از تسهیلات بانک آینده و با حضور استاندار، فرماندار، رییس مرکز سرمایه‌گذاری خارجی و رییس امور مالیاتی استان البرز، به‌ همراه دیگر مقامات و مسؤولان استان افتتاح گردید

بدیهی است؛ ایجاد چنین واحدهای تولیدی، ضمن رشد تولید و عرضه، باعث جلوگیری از خروج ارز و مواد اوّلیه و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، درآمدزایی، صادرات و رونق بازرگانی و بی‌نیازی کشور خواهد شد. شایان ذکر است؛ با بهره برداری از این طرح، در حال حاضر، زمینه اشتغال ۲۵ نفر فراهم گردیده است که با توجه به پیش‌بینی مجری طرح، این تعداد در آینده‌ای نزدیک به ۸۰۰ نفر افزایش خواهد یافت.