پنج شنبه, ۰۸ آبان ۱۳۹۹

افتتاح شعبه جدید بانک ایران زمین در استان کرمان

افتتاح شعبه جدید بانک ایران زمین در استان کرمان

تاپ خبر۲۴: شعبه جدید کرمان بانک ایران زمین با حضور مسئولین و مشتریان بانک افتتاح شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین : شعبه جدید بانک ایران زمین در مدیریت شعب استان کرمان، طی مراسمی با حضور آیت اله جعفری نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، مهندس سنجری معاون و مدیر کل امور اقتصادی استانداری کرمان، مهندس شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی، امیری رئیس شورای هماهنگی بانک ها در استان و جمعی از کسبه و مشتریان به بهره برداری رسید.
در ابتدای مراسم خواجوئی مدیریت شعب استان کرمان ضمن خیر مقدم به مسئولین و مشتریان از آیت الله جفری نماینده ولی فقیه در استان کرماندرخواست کرد به مناسبت این اقدام و در ارتباط با سیستم بانکی نکاتی را بیان کنند.
آیت اله جعفری با قرائت حدیث مشهوری از پیامبر اکرم(ص) ( من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق) و سوره والعصر با برشمردن کار طاقت فرسای کارمندان بانک و توقعات مشتریان بانک و همچنین تأکید بر رعایت آداب و احترام کارمندان به مشتریان و ارائه خدمات مطلوب، خدمت به خلق را یک نوع عبادت به خلق برشمردند.
در ادامه امیری دبیر شورای هماهنگی بانک ها نسبت به اعلام وضعیت سیستم بانکی استان از لحاظ منابع- مصارف مطالبات مطالبی را بیان کرد و به عملکرد بانک ایران زمین و رشد منابع بانک در مقایسه با سال قبل اشاره کرد و عملکرد این بانک را مطلوب بر شمرد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳ ق.ظ

دیدگاه