تاپ خبر۲۴ : بانک سینا که در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به توسعه و رونق اشتغال کشور، اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی را از ۳ سال قبل آغاز کرده، تاکنون نزدیک به ۲۴۰۰ طرح را مورد حمایت قرار داده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، در راستای کمک به […]

تاپ خبر۲۴ : بانک سینا که در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به توسعه و رونق اشتغال کشور، اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی را از ۳ سال قبل آغاز کرده، تاکنون نزدیک به ۲۴۰۰ طرح را مورد حمایت قرار داده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، در راستای کمک به توسعه اشتغال در مناطق روستایی تا ۸ مهرماه سال جاری تعداد ۲٫۳۹۸ طرح به مبلغ ۱۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با برآورد اشتغالزایی جهت بیش از ۲۴ هزار نفر در این بانک مصوب شده که از این تعداد ۲٫۰۷۴ مورد به مبلغ ۱۱ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.
طبق این گزارش؛ به ۱٫۷۵۳ طرح از طرح های مذکور با امکان اشتغالزایی برای ۱۶٫۱۴۰ نفر به مبلغ بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و بیش از ۱۰۰۰ طرح از مجموع طرح های معرفی شده به مبلغ ۳ هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که اشتغالزایی بالغ بر ۸ هزار نفر را به همراه داشته است.
گفتنی است بانک سینا؛ در راستای سیاست های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری طی امضای قرارداد همکاری با بنیاد علوی از سال ۹۴ نسبت به اعطای تسهیلات به طرح های اشتغالزایی مناطق روستایی اقدام نموده است.