تاپ خبر۲۴ :در مراسم معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و در بخش ستاره شایستگی ناهید مونسان مدیر روابط عمومی بانک سرمایه مورد تقدیر قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سرمایه، مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت و اساتید و […]

تاپ خبر۲۴ :در مراسم معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و در بخش ستاره شایستگی ناهید مونسان مدیر روابط عمومی بانک سرمایه مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سرمایه، مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت و اساتید و پیشکسوتان حوزه روابط عمومی، با هدف تقدیر از خانواده بزرگ روابط عمومی کشور، اعطای ستاره خدمت به بازنشستگان روابط عمومی، تقدیر از فوت‌شدگان صنف روابط عمومی با اعطای ستاره ماندگار روابط عمومی، تکریم از مدیران متخصص روابط عمومی با اعطای ستاره شایستگی، تقدیر از ستاره ارتباطی دولت و نیز معرفی ستارگان ملی و استانی روابط عمومی در سال ۱۳۹۵ در سالن مشاهیر کتابخانه ملی برگزار شد.
این گزارش می افزاید در این جشنواره از نوبخت به عنوان ستاره ارتباطی دولت و در بخش ستاره شایستگی، از ناهید مونسان رئیس اداره روابط عمومی بانک سرمایه، کسری نوری مدیر روابط عمومی وزارت نفت و افشین نوری مدیر روابط عمومی شرکت بیمه پارسیان تقدیر شد.
شایان ذکر است بارت دی وریس ، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی نیز طی پیامی به این جشنواره اظهار داشت: برگزاری «جشنواره ستارگان روابط عمومی» به مناسبت بزرگداشت روز روابط عمومی با موضوع «روابط عمومی و حقوق شهروندی» به خاطر همسویی و تطبیق با کد اجرایی انجمن بین المللی روابط عمومی و درخواست برای آزادی اطلاعات، بسیار مفید و موثر است.