تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سرمایه در مراسم نکوداشت مدیران جهادی اجرایی کشور به عنوان مدیر برگزیده جهادی اجرایی کشور معرفی شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سرمایه، در مراسم نکوداشت مدیران جهادی اجرایی جمهوری اسلامی که در راستای نامگذاری سال ۹۵ به عنوان « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، در تاریخ ۱۲ بهمن ماه […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سرمایه در مراسم نکوداشت مدیران جهادی اجرایی کشور به عنوان مدیر برگزیده جهادی اجرایی کشور معرفی شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سرمایه، در مراسم نکوداشت مدیران جهادی اجرایی جمهوری اسلامی که در راستای نامگذاری سال ۹۵ به عنوان « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۹۵ و همزمان با آغاز دهه مبارک فجر به همت کارگروه مدیریت و برنامه ریزی اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرکز اسناد و کتابخانه ملی در تهران برگزار شد، مدیرعامل بانک سرمایه به دلیل عملکرد جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان مدیر برگزیده جهادی اجرایی کشور انتخاب و موفق به دریافت تندیس همایش شد.
گفتنی است در این مراسم دکتر محمدرضا خانی، مدیر عامل و عضو هیات مدیره، دکتر علیرضا زارعی، معاون مالی مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد بانک سرمایه حضور داشتند که دکتر زارعی به نمایندگی از مدیرعامل بانک سرمایه تندیس مدیران جهادی جمهوری اسلامی را دریافت نمود.