تاپ خبر۲۴ :بانک سرمایه با برپایی غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی میلیونی مردم شهیدپرور تهران، پذیرای شرکت کنندگان در مراسم گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود. در این غرفه فرهنگی که در حدفاصل خیابان های والعصر و جمالزاده در طول خیابان انقلاب اسلامی بر پا شده بود، اقلام فرهنگی و […]

تاپ خبر۲۴ :بانک سرمایه با برپایی غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی میلیونی مردم شهیدپرور تهران، پذیرای شرکت کنندگان در مراسم گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود.

در این غرفه فرهنگی که در حدفاصل خیابان های والعصر و جمالزاده در طول خیابان انقلاب اسلامی بر پا شده بود، اقلام فرهنگی و تبلیغاتی در اختیار شرکت کنندگان در مراسم قرار گرفت و از میهمانان غرفه با پخش شیرینی پذیرایی به عمل آمد.
به گزارش جامع خبراز بانک سرمایه، در حالی که ساعت آغاز راهپیمایی ایام الله ۲۲ بهمن از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ۹ صبح اعلام شده بود و علیرغم بارش صبحگاهی در تهران، مردم انقلابی از ساعات آغازین صبح روز جمعه ، در مسیرهای اعلام شده این راهپیمایی حضوری با شکوه داشتند و با تابش اشعه های طلایی خورشید بهمن ماه، حرکت میلیونی خود را به سوی میدان آزادی آغاز کردند.
در حاشیه این مراسم خبرنگار بانک سرمایه با برخی شرکت کنندگان در محل غرفه فرهنگی بانک گفت و گوهای کوتاهی انجام داد.
انقلاب اسلامی از اهداف و برنامه های انقلابی خود دست نکشیده است
محمدرضا سرلکی که خود را دانش آموز دبیرستان معرفی می کرد در پاسخ به دلیل حضورش در این مراسم گفت: من حدود ۲۰ سال از انقلاب اسلامی ایران کوچک تر هستم، اما درباره این حرکت عظیم اسلامی زیاد شنیده ام و خوانده ام. برایم جالب است که این انقلاب بعد از این همه سال هنوز از اهداف و برنامه های انقلابی خود دست نکشیده است و جای تاسف است که دشمنان نادان و کوتاه فکر آن همچنان بر طبل دشمنی و مخالفت های خود می بکوبند. دلیل حضور من در این مراسم هم نشان دادن قدرت جمهوری اسلامی ایران در مقابل گزافه گویی های دشمنان انقلاب اسلامی ایران، بخصوص امریکای ستمکار و مستکبر است.
درحمایت از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی با همه توان ایستاده ایم
سمیه زمانی خانه دار نیز در سخنانی کوتاه گفت: من با فرزندانم در مراسم سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرده ام تا بگوییم که ما تا آخر درحمایت از دین مبین اسلام و اهداف بزرگ انقلاب اسلامی با همه توان ایستاده ایم.
از حضور مسئولانه بانک در کنار مردم خرسند شدم
مرتضی محبوبی خودش را از مشتریان بانک سرمایه معرفی می کند و می گوید: من امروز برای اعلام پشتیبانی از انقلاب شکوهمند اسلامی که با خون شهیدان گلگون کفن و بهترین جوانان این کشور به ثمر رسیده است، به این مراسم آمده ام و زمانی که عنوان بانک سرمایه را دیدم، ضمن این که از حضور مسئولانه بانک در کنار مردم خرسند شدم، آمدم تا به شما خسته نباشید بگویم.
تا زنده هستم در مراسم ایام الله ۲۲ بهمن شرکت خواهم کرد
یکی دیگر از شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی شکوهمند گرامیدشت سالگرد انقلاب اسلامی نیز به خبرنگار بانک گفت: من ۵۸ سال سن دارم و زمانی که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید، ۲۰ ساله بودم. توفیق داشتم در جبهه های دفاع مقدس حضور داشته باشم و چند بار نیز مجروح شدم. طی این مدت ۳۸ سال بیش از ۳۰ نوبت در این مراسم شرکت کرده ام و تا زنده هستم در مراسم ایام الله و بخصوص مراسم ۲۲ بهمن شرکت خواهم کرد.
گفتنی است غرفه فرهنگی بانک سرمایه، با حضور پرسنل روابط عمومی و همکاران ستادی بانک سرمایه، تا پایان مراسم رسمی گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در میدان آزادی، فعال و پذیرای شرکت کنندگان و فجرآفرینان انقلاب اسلامی بود.