تاپ خبر۲۴: دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، با حمایت گروه مالی گردشگری برگزار می‌شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، این رویداد با هدف معرفی زمینه ها و ظرفیت های صنعت گردشگری ایران با حضور سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای داخلی و خارجی فعال در حوزه گردشگری، در محل دائمی […]

تاپ خبر۲۴: دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، با حمایت گروه مالی گردشگری برگزار می‌شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، این رویداد با هدف معرفی زمینه ها و ظرفیت های صنعت گردشگری ایران با حضور سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای داخلی و خارجی فعال در حوزه گردشگری، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه برگزار می‌شود و گروه مالی گردشگری به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری کشور به‌عنوان حامی اصلی این نمایشگاه حضور دارد.
بر اساس این گزارش، در جریان برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، شرکت های عضو گروه مالی گردشگری آخرین دستاوردهای خود در توسعه ظرفیت های زیرساختی، خدماتی و محصولات مرتبط با صنعت گردشگری را عرضه خواهند کرد. غرفه گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته، در سالن ۳۸ واقع شده است و از ساعت ۹ الی ۱۶ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.