تاپ خبر۲۴ : در مراسمی با حضور سید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین، دکتر رویا طباطبایی یزدی، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران و مهندس ناصر مقدسی، قائم مقام رییس سازمان جنگل ها، منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، از برگزیدگان مسابقه نقاشی «بهره وری سبز و حفظ محیط زیست» تجلیل شد. […]

تاپ خبر۲۴ : در مراسمی با حضور سید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین، دکتر رویا طباطبایی یزدی، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران و مهندس ناصر مقدسی، قائم مقام رییس سازمان جنگل ها، منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، از برگزیدگان مسابقه نقاشی «بهره وری سبز و حفظ محیط زیست» تجلیل شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین ، استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین در تشریح حضور بانک ایران زمین در این مراسم اظهار داشت: فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست با محوریت بهره وری سبز جزو مسائل مهمی است که نیازمند مشارکت همگانی است.
وی افزود: بانک ایران زمین مسئولیت اجتماعی خود را حوزه محیط زیست تعریف کرده است و سعی نموده با حذف کاغذ در مراودات اداری، پاکسازی محیط زیست، همکاری با ارگانهای مختلف و حمایت از برنامه‌هایی که در حوزه فرهنگ سازی اجرا می شوند، حساسیت جامعه، بخصوص کودکان را نسبت به این موضوعات افزایش دهد.
استاد اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک با تلاش همگانی و درک صحیح از مشکلات هرکس به سهم خود گامی هر چند کوچک را در بهبود شرایط محیط زیست کشور بردارد.
رئیس سازمان ملی بهره وری ایران در ابتدای این مراسم که عصر روز یکشنبه ـ ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ ـ در تالار «استاد شهناز» خانه هنرمندان ایران برگزار شد، با بیان گزارشی از روند اجرای این مسابقه نقاشی گفت: در مجموع ۱۱۷۵ اثر از ۱۰۸۹ شرکت‌کننده از ۲۰ استان و نزدیک به ۱۰۰ شهرستان به دبیرخانه از طریق پست و پست الکترونیک در سه رده سنی ارسال شده است. بدین‌ترتیب در رده سنی ۴ تا ۷ سال، ۲۸۷، در رده سنی ۸ تا ۱۱ سال، ۵۳۴ و در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال ۲۲۶ شرکت کننده در مسابقه مشارکت کرده‌اند و اطلاعات ۴۲ شرکت‌کننده با وجود پیگیری‌های صورت گرفته ناقص بوده است.
در این مراسم هدایایی از طرف بانک ایران زمین به تمامی برگزیدگان اهداء شد.
همچنین همزمان با مراسم اختتامیه نمایشگاهی از آثار برگزیده و آثار شایسته تقدیر در خانه هنرمندان ایران برگزار شد که می توان گفت نخستین نمایشگاه آثار کودکان و نوجوانان در این محل به شمار می آید.