تاپ خبر۲۴: با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان بانک سرمایه از وب سایت جدید این بانک رونمایی شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، طی مراسمی با حضور دکتر محمدرضا خانی، مدیرعامل، دکتر بهمن خادم، عضو هیات مدیره و معاون پشتیبانی و حقوقی و دکتر علیرضا زارعی، معاون مالی بانک […]

تاپ خبر۲۴: با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان بانک سرمایه از وب سایت جدید این بانک رونمایی شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، طی مراسمی با حضور دکتر محمدرضا خانی، مدیرعامل، دکتر بهمن خادم، عضو هیات مدیره و معاون پشتیبانی و حقوقی و دکتر علیرضا زارعی، معاون مالی بانک سرمایه از وب سایت جدید این بانک رو نمایی شد.
در این مراسم دکتر خانی طی سخنانی اظهار داشت: وب سایت، ویترین و واسط میان بانک و مخاطبین است و در بازار رقابت کنونی باید بتواند زبان گویای بانک باشد.
وی افزود: حضور نیروهای جوان و خلاق در بدنه مدیریتی بانک سرمایه موجب تحرک و پویایی ادارات و شعب و همچنین ایجاد اعتماد و رضایت بیشتر مخاطبان شده است که این جوان گرایی موجب گردیده تا بی اخلاقی هایی جهت ناکارآمد نشان دادن نیروهای جوان بانک سرمایه صورت گیرد.
در ادامه مراسم، دکتر خادم نیز طی سخنانی از زحمات همکاران اداره انفورماتیک که با تلاش های شبانه روزی خود وب سایت جدید بانک سرمایه را در کمترین زمان ممکن آماده بهره برداری نمودند قدردانی کرد.
گفتنی است پروژه طراحی وب سایت جدید بانک سرمایه که با هدف ارائه خدمات مطلوب تر، دسترسی آسان تر و رضایتمندی بیشتر مخاطبان از چند ماه پیش آغاز شده بود، با اعمال تغییرات جدید رونمایی شد و از شنبه مورخ ۲۳ بهمن ماه در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.
بر این اساس، وب سایت جدید بانک سرمایه تغییراتی در طراحی پوسته و همچنین بخش فنی آن داشته که دسترسی کاربران را به بخش های مختلف آن تسهیل کرده است.
همچنین در سایت جدید بانک سرمایه کاربران به اخبار و اطلاعیه ها، خدمات بانک، بانکداری الکترونیک و اطلاعات بخش های مختلف دسترسی داشته و علاوه بر گزینه ای به منظور مشاوره مشتریان، بخش های مختلف بانک اعم از ستاد و شعب نیز معرفی شده است.
گفتنی است مشکلات احتمالی سایت به تدریج در حال شناسایی و رفع بوده و پیشنهادات و نظرات کاربران، پس از بررسی و در صورت امکان قابل اعمال خواهد بود.