تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل بانک سینا در دیدار نوروزی معاونین، مدیران و روسای ادارات این بانک، ضایعه جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز در حادثه سیل استان های مختلف کشور را تسلیت گفت. مهندس پیشرو طی سخنانی با بیان آنکه این حادثه که با ایجاد خسارات جانی و مالی برای هموطنان همراه بود، قلب همه […]

تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل بانک سینا در دیدار نوروزی معاونین، مدیران و روسای ادارات این بانک، ضایعه جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز در حادثه سیل استان های مختلف کشور را تسلیت گفت.

مهندس پیشرو طی سخنانی با بیان آنکه این حادثه که با ایجاد خسارات جانی و مالی برای هموطنان همراه بود، قلب همه ما را به درد آورد که امیداوریم با تداوم انسجام، همدلی، همراهی و یکدلی، شاهد رفع هر چه زودتر آسیب های حاصل از این حادثه باشیم.
وی در ادامه گفت: از آنجا که سال ۹۸ مزین به سال رونق تولید است، باید به تناسب کاری خود در تحقق هر چه بیشتر این شعار محوری به ویژه در حمایت از تولید و اشتغال واحدهای تولیدی کوچک و متوسط در مناطق روستایی و محروم تلاش کنیم.
وی تصریح کرد: لازم است همکاران در سال نو در محدوده کاری خود، روش نو و جدیدی را برای بهبود روند کار پیاده سازی کنند و با برنامه ریزی و انجام بهینه کارها، دردی از جامعه بکاهند. همچنین زمینه ای فراهم آید تا شاهد محیطی پویاتر و بانشاط تر باشیم.