تاپ خبر۲۴: «جشنواره بهارانه» با اعطای تسهیلات ارزان با شرایط آسان توسط بانک آینده آغاز شد. هموطنان که از تاریخ ۱۵ بهمن ماه سالجاری تا پایان روز ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۸، نسبت به افتتاح حساب جدید در قالب هر یک از انواع سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت در یکی از شعب بانک […]

تاپ خبر۲۴: «جشنواره بهارانه» با اعطای تسهیلات ارزان با شرایط آسان توسط بانک آینده آغاز شد.

هموطنان که از تاریخ ۱۵ بهمن ماه سالجاری تا پایان روز ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۸، نسبت به افتتاح حساب جدید در قالب هر یک از انواع سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت در یکی از شعب بانک آینده اقدام کرده و یا اقدام نمایند، میتوانند؛ به پشتوانه سپرده خود و توثیق اصل سپرده، از امتیازات مختلف، من جمله، اخذ تسهیلات ارزان با شرایط آسان، در قالب شرایط «جشنواره بهارانه»، بهره مند شوند.

بر اساس امتیاز ویژه «جشنواره بهارانه»، نرخ سود علی الحساب برای حداکثر تسهیلات تا میزان ۷۰ (هفتاد) درصد مبلغ سپرده، ۱۶ (شانزده) درصد، برای حداکثر تسهیلات تا میزان۵۰ (پنجاه) درصد مبلغ سپرده، ۱۴ (چهارده) درصد و برای حداکثر تسهیلات تا میزان ۲۵ (بیست و پنج) درصد مبلغ سپرده، ۸ (هشت) درصد، اعلام شده است.

حداکثر تعداد اقساط ماهیانه تسهیلات اعطایی در «جشنواره بهارانه» ۱۲ (دوازده) ماه است و نرخ سود سپرده مطابق با نرخ مقرر در نظام بانکی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، از هموطنان دعوت شده است؛ به شعب بانک آینده در سراسر کشور مراجعه فرمایند.