تاپ خبر۲۴: با هدف راحتی هموطنان و والیبال دوستان گرامی، امکان خرید بلیت بازی های تیم والیبال کشورمان در لیگ جهانی ۲۰۱۹ از طریق وب سایت بانک گردشگری فراهم شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری؛ بر اساس هماهنگی های انجام شده بین این بانک و فدراسیون والیبال کشورمان و با هدف […]

تاپ خبر۲۴: با هدف راحتی هموطنان و والیبال دوستان گرامی، امکان خرید بلیت بازی های تیم والیبال کشورمان در لیگ جهانی ۲۰۱۹ از طریق وب سایت بانک گردشگری فراهم شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری؛ بر اساس هماهنگی های انجام شده بین این بانک و فدراسیون والیبال کشورمان و با هدف تسهیل تهیه بلیت این بازی ها در هفته سوم این رقابت ها که در شهر ارومیه برگزار می شود؛ امکان خرید آنلاین بلیت این بازی ها از طریق وب سایت این بانک امکان پذیر است.

بر اساس این گزارش علاقه مندان و هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به وب سایت بانک گردشگری به نشانی www.tourismbank.ir بلیط این بازی ها را تهیه نمایند.

لازم به ذکر است تیم ملی والیبال ایران با حمایت بانک گردشگری به عنوان تنها حامی رسمی خود با کسب ۵ برد از ۶ مسابقه خود تاکنون، شروعی درخشان در این مسابقات داشته است.