تاپ خبر۲۴: بانک آینده با اجرای طرح “نوبهار” فرصتی ویژه جهت تسویه و یا به روز رسانی مطالبات غیرجاری بانک فراهم کرده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک آینده ، این بانک اعلام کرد؛ طرح “نوبهار”، به منظور تشویق مشتریان بدهکار جهت تسویه مانده مطالبات غیرجاری و با هدف همراهی با سیاست […]

تاپ خبر۲۴: بانک آینده با اجرای طرح “نوبهار” فرصتی ویژه جهت تسویه و یا به روز رسانی مطالبات غیرجاری بانک فراهم کرده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک آینده ، این بانک اعلام کرد؛ طرح “نوبهار”، به منظور تشویق مشتریان بدهکار جهت تسویه مانده مطالبات غیرجاری و با هدف همراهی با سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی و ایجاد فرصت های بیشتر اشتغال، در بازه زمانی پانزدهم فروردین ماه سال ۹۷ لغایت سی و یکم اردیبهشت ماه سال ۹۷ در تمامی شعب بانک آینده در سراسر کشور، به مرحله اجرا در می آید.

بر اساس این طرح، مشتریانی که تا پایان روز کاری ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری، نسبت به تسویه نقدی بدهی های تسهیلاتی و یا به روز رسانی اقساط اقدام کنند، از مزایای ویژه، از جمله بخشودگی ۱۰۰ درصد جرائم تاخیر تادیه و تخفیف در نرخ سود پس از سررسید، برخوردار خواهند شد.

گفتنی است؛ وصول مطالبات بانکی، راه کاری برای گشایش در امر تولید، اشتغال و رونق اقتصادی در کشور است.

با بازگشت منابع تسهیلات پرداخت شده، بانک ها، می توانند، نسبت به اعطای تسهیلات جدید و تامین منابع مالی مورد نیاز بنگاه های اقتصادی خرد و متوسط و به تبع، حمایت از تولید داخلی اقدام نمایند.

مشتریان محترم، برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانند به کلیه شعب بانک آینده در سراسر کشور، مراجعه کنند.