تاپ خبر۲۴: با قرعه­ کشی سومین مرحله باشگاه مشتریان بانک آینده (طرح با آینده ۳)، مشتری شعبه فاطمی، برنده جایزه ویژه این دوره، «خودروی رنو کپچر مدل ۲۰۱۶»، شد. برنده جایزه که از مشتریان خوب و وفادار بانک آینده به ­شمار می­رود، خودروی اهدایی خود را طی مراسمی با حضور مدیر روابط عمومی و اطلاع […]

تاپ خبر۲۴: با قرعه­ کشی سومین مرحله باشگاه مشتریان بانک آینده (طرح با آینده ۳)، مشتری شعبه فاطمی، برنده جایزه ویژه این دوره، «خودروی رنو کپچر مدل ۲۰۱۶»، شد.

برنده جایزه که از مشتریان خوب و وفادار بانک آینده به ­شمار می­رود، خودروی اهدایی خود را طی مراسمی با حضور مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی، مدیر منطقه غرب تهران بزرگ، رییس اداره بانکداری خرد و رییس شعبه فاطمی دریافت نمود.

شایان ذکر است؛ طرح «با آینده ۳» از تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال ۱۳۹۴، با هدف ارزش آفرینی هر چه بیش­تر برای مشتریان بانک آغاز و تا تاریخ ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۵ ادامه یافت. طی این بازه زمانی، مشتریان گران­قدر باشگاه بانک آینده این فرصت را داشتند تا با کسب حداقل ۱۰۰۰ امتیاز در قرعه ­کشی این طرح شرکت نمایند.

دیگر جوایز این دوره، شامل: ۱۵ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۱۰ دستگاه تبلت، ۳۰ قطعه سکه بهار آزادی، ۶۰ عدد صنایع دستی و ۱۰۰ فقره کارت هدیه بود که به برندگان خوش شانس آن، تعلق گرفت.

همچنین، طرح جدید «۱+۳» باشگاه مشتریان بانک آینده، از تاریخ ۱۶/۰۵/۱۳۹۵ آغاز شده و تا ۱۶/۰۸/۱۳۹۵، ادامه دارد. در این طرح، تعداد ۳۳۳ جایزه طلایی به مناسبت سومین سالگرد تاسیس بانک آینده برای برندگان در نظر گرفته شده است که شامل: ۳ شمش طلای ۳۰۰ گرمی، ۳۰ سکه طلای بهار آزادی، ۳۰۰ شمش طلای ۱ گرمی و صدها جوایز ارزشمند دیگر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب سراسر کشور و تارگاه بانک مراجعه و یا با مرکز ارتباط با شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱، تماس حاصل فرمایید.