تاپ خبر۲۴: بانک آینده در دوازدهمین سمپوزیوم بین‌ المللی روابط‌ عمومی، موفق به کسب عنوان روابط‌ عمومی برتر در بخش «تکریم ارباب‌رجوع» شد. دوازدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌ عمومی با موضوع «روابط‌عمومی و تغییر برای پیشرفت»، طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان‌ ماه سال‌جاری و در سالن همایش‌ های کتابخانه ملی برگزار شد. در مراسم اختتامیه […]

تاپ خبر۲۴: بانک آینده در دوازدهمین سمپوزیوم بین‌ المللی روابط‌ عمومی، موفق به کسب عنوان روابط‌ عمومی برتر در بخش «تکریم ارباب‌رجوع» شد.

دوازدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌ عمومی با موضوع «روابط‌عمومی و تغییر برای پیشرفت»، طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان‌ ماه سال‌جاری و در سالن همایش‌ های کتابخانه ملی برگزار شد.

در مراسم اختتامیه این دوره از سمپوزیوم که با حضور جمع کثیری از صاحب‌ نظران، مدیران و کارشناسان روابط‌ عمومی سازمان‌ها و استادان و متخصصان عرصه ارتباطات و روابط‌ عمومی از داخل و خارج کشور برگزار شد، تندیس ویژه جشنواره از سوی هیأت داوران در بخش «تکریم ارباب‌رجوع» به روابط‌ عمومی بانک آینده اعطا گردید.

گفتنی است؛ این تندیس، در راستای ارج نهادن به شأن و جایگاه هم‌ وطنان و ارباب‌ رجوع گرامی و ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر برای مشتریان و ایجاد بسترهای ارتباط دو سویه به روابط‌عمومی بانک آینده تعلق گرفت.