جمعه, ۲۸ دی ۱۳۹۷

بازی بحرین حریف بسکتبال ایران در مرحله دوم قهرمانی آسیا توسط مجید ارشیا از شبکه سه گزارش می شود

بازی بحرین حریف بسکتبال ایران در مرحله دوم  قهرمانی آسیا توسط مجید ارشیا از شبکه سه گزارش می شود

تاپ خبر۲۴: بازی تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار از مرحله دوم قهرمانی آسیا که مقابل بحرین برگزار می شود توسط شبکه سه سیما به گزارش مجید ارشیا پخش خواهد شد.

تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه رقابت‌هایش در مرحله دوم رقابت های قهرمانی آسیا باید به مصاف بحرینی برود که تا کنون نتایج قابل قبولی بدست آورده است.

بحرین تیم هفتاد و پنجم جهان است. هفت دوره در قهرمانی آسیا شرکت کرده‌ و بهترین عنوانی که دارد دهمی در سال ۱۹۹۷ است. این تیم که از ۱۹۷۷ وارد رقابت‌های آسیایی شده‌ است در دوره گذشته بالاتر از قطر در رده پانزدهم آسیا ایستاد اما در سال ۲۰۰۹ غایب رقابت‌ها بود.

این تیم یک بسکتبالیست آمریکایی دارد که تبعه بحرین شده است. سیجل گیلز سنتر این تیم است که سابقه چند بازی برای پتروشیمی ایران را نیز دارد. او بهترین بلاکر و دومین ریباندر تا این مرحله از رقابت‌های قهرمانی آسیا است.

این بازی ساعت ۹:۱۵ فردا (سه‌شنبه) برگزار  که به طور مستقیم توسط شبکه سه با گزارش مجید ارشیا پخش خواهد شد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱:۴۰ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. باسلام. ایران یکی از تیمهای قدرتمند در رشته بسکتبال در سطح آسیا است . و در این دوره شانس مسلم قهرمانی است.در گذشته نزدیک ایران به المپیک و جام جهانی صعود کرده است . و امید می رود در آینده نزدیک در جمع شش تیم برتر جهان قرار بگیرد.

  2. مجید ارشیا که از سال ۱۳۸۳ بعنوان گزارشگر رشته هندبال با برنامه منتخب ورزشی به تهیه کنندگی رضا محمدی کار خود را آغاز کرد، بعدها در برنامه توپ و تور ، به گزارش زنده مسابقات هندبال لیگ برتر و قهرمانی جوانان و نوجوانان جهان و در ادامه در این برنامه به گزارش زنده مسابقات بسکتبال جام ملتهای آسیا پرداخت و در برنامه های ورزش و مردم و دیدار ورزشی شبکه ورزش نیز به طور زنده همراه با تصویر اجرا و گزارش ورزشی در رشته والیبال(لیگ جهانی ایران – روسیه ) و بسکتبال جوانان غرب آسیا به تهیه کنندگیشفیع(ورزش و مردم ) و دلقوی (شبکه ورزش) را بر عهده گرفت.
    مجید ارشیا در شبکه ورزش به تهیه کنندگی منتظری ، یوسفی و مبارکی : گزارشهای رشته های بسکتبال فیبا و ان بی ای ، هندبال، ایکس باکس ، واترپلو ، شیرجه و بولینگ را نیز انجام میدهد….به او تبریک می گویم.

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه