یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

۱۹ تیر، ثبت نام سومین مرحله آزمون های سنجش مهارت آغاز می شود

۱۹ تیر، ثبت نام سومین مرحله آزمون های سنجش مهارت آغاز می شود

تاپ خبر۲۴: نوزدهم تیرماه سال جاری ثبت نام اینترنتی سومین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ از طریق سامانه http://advari.irantvto.ir انجام می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان گفت: ثبت نام اینترنتی سومین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه های صنایع دستی، فرش و… در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۰۰ صبح نوزدهم تیرماه سال جاری آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ بیست و ششم تیر ماه ادامه می یابد.
رضا باجولوند افزود: سومین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، تفاهم نامه های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) سال ۱۳۹۷، پنجم مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.
وی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخش های صنعت ساختمان، تفاهم نامه های(صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) تصریح کرد: داوطلبان از نوزدهم تا بیست و ششم تیر ماه سال جاری با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir پس از خرید کارت اعتباری می توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.
رضا باجولوند گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و…) بایستی پس از ثبت نام در آزمون از یکم تا سوم مردادماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.
وی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه نمایند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۳ ب.ظ

دیدگاه