سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

معرفی برگزیدگان سومین رویداد هم آفرینی همراه اول

معرفی برگزیدگان سومین رویداد هم آفرینی همراه اول

تاپ خبر۲۴: اختتامیه سومین رویداد هم آفرینی همراه اول با مشارکت دانشگاه شیراز ، روز چهارشنبه ۲۸ تیرماه در شیراز برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سومین رویداد از مجموعه رویدادهای هم آفرینی همراه اول چهارشنبه ۲۸ تیرماه با حضور دکتر حمیدرضا نیکوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول، مهندس بهمن آصفی مدیرکل نوآوری و توسعه کسب و کار همراه اول، مهندس خسرو سلجوقی عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران، دکتر ابراهیم گشتاسبی راد رئیس دانشگاه شیراز، صاحبان ایده شرکت کننده در سومین رویداد هم آفرینی، جمعی از مدیران همراه اول و مسؤولان دانشگاه شیراز در تالار خوارزمی دانشگاه شیراز برگزار شد.
در این مراسم نیکوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول با اشاره به نقش همراه اول در حمایت از کارآفرینی، گفت: هم اکنون همراه اول با همکاری شرکت «حرکت اول» به عنوان سرمایه گذار و شرکت های «هاب» در نقش شتاب دهنده در دانشگاه های مختلف، به ایده پردازان دانشگاهی کمک می کند تا بتوانند ارزش آفرینی کرده و ایده های خود را اجرایی کنند. وی همچنین به تحولات در اکوسیستم تلفن همراه و خدمات دیجیتال و ظهور هوش شناختی و موج آینده فناوری اشاره کرد.
در ادامه گشتاسبی راد رییس دانشگاه شیراز در سخنان خود به اهمیت نوآوری و کارآفرینی اشاره و از پتانسیل بالای دانشگاه شیراز برای رشد و ارتقای نوآوری و کارآفرینی یاد کرد.
در پایان مهندس نیک محمدی رئیس کمیته داوران این همایش، گزارشی از مراحل برگزاری رویداد و اهداف هم آفرینی، معیارهای داوری و نحوه ارزیابی تیم ها ارائه کرد و گفت: در این رویداد ۱۲۴ طرح از تیم های شرکت کننده، در موضوعات «اینترنت اشیا»، «تحلیل داده ها»، «فین تک »و «گردشگری»، دریافت شده بود که از میان ۲۳ طرح داوری شده، سرانجام، ۴ طرح برتر کمیته داوران برگزیده شد.
گفتنی است در سومین رویداد هم آفرینی همراه اول تیم های «آبیاری هوشمند بوسیلهIoT» و «آفریار» به ترتیب رتبه اول و دوم و تیم های «استند هوشمند تعاملی» و «طراحی و توسعه نرم افزارهای کاربردی کنترل اشیا هوشمند» به دلیل نزدیکی امتیاز به عنوان تیم های سوم معرفی شدند.
همچنین در پایان مراسم، جوایز تیم های برگزیده شامل ۱۵ میلیون تومان برای تیم اول، ۱۰ میلیون تومان برای تیم دوم و ۵ میلیون تومان برای هر یک از دو تیم سوم بود که به برگزیدگان اهدا شد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۳ ب.ظ

دیدگاه