یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ارزیابی شهریور ماه سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران:

سراتو سایپا همچنان ۴ ستاره کیفی را کسب کرده است

سراتو سایپا همچنان ۴ ستاره کیفی را کسب کرده است

تاپ خبر۲۴: بر اساس جدول اعلامی از سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در شهریور ماه امسال، محصول سراتو سایپا در رده قیمتی ۷۵ الی ۱۰۰ میلیون تومان با کسب ۴ ستاره کیفی به عنوان محصول با کیفیت گروه خودرو سازی سایپا معرفی شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از سایپا نیوز؛ براساس این گزارش در جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک در بخش سواری‌، کیا سراتوی سایپا در رده خودروهای بین ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، رنوساندرو و پارس‌تندر از محصولات شرکت پارس‌خودرو از گروه خودروسازی سایپا در بین خودروهای ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، مانند ماه قبل ۴ ستاره کیفی را اخذ کردند.

این گزارش می افزاید: در بخش خودروهای گروه سنگین نیز کشنده ولوو۵۰۰FH از محصولات شرکت سایپادیزل توانست همچون ماه های گذشته ۴ ستاره کیفیت را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران کسب کند.

بعد از چهارستاره‌های جدول مقایسه سطوح کیفی خودروهای تولید داخل، تندر ۹۰ پارس‌خودرو و آریو تولید شرکت بن‌رو از گروه خودروسازی سایپا در بین خودروهای ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومانی، برلیانس ۳۳۰H تولید پارس‌خودرو و چانگان CS35 تولید سایپاسیتروئن در بین خودروهای ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومانی، از جمله خودروهای تولید داخل هستند که در بازرسی‌های انجام شده، موفق به دریافت ۳ ستاره کیفیت شده‌اند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰ ب.ظ

دیدگاه