یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس:

بزرگترین مرکز توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال آبان ماه افتتاح می شود

بزرگترین مرکز توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال آبان ماه افتتاح می شود

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی گروه مالی گردشگری ،مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) اعلام کرد: این بنیاد با صرف ۶۰ میلیارد ریال اعتبار، ساخت بزرگترین مرکز جامع توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال را در دستور کار قرار داده که با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی آبان ماه امسال در کرمان به بهره برداری می رسد.

بنابراین گزارش، فائض فرخی افزود: احداث مرکز توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال به منظور آموزش حرفه ای زنان و مردان در معرض آسیبب های اجتماعی و بر اساس استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بوده است.

وی گفت: مرکز توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع با ۲۰ کارگاه آموزشی و حرفه آموزی شامل ریخته گری، مکانیک خودرو، برق کشی، بنایی، صنایع چوب، صنایع دستی ، خیاطی و صنایع مربوط به دامداری و کشاورزی ، تولید قارچ، پرورش زنبور عسل و پرورش ماهی است.

فرخی با بیان اینکه یکی از اهداف بنیاد یاس توانمندسازی افراد در معرض آسیبب های اجتماعی است، اظهار امیدواری کرد ساخت مرکز آموزش های مهارتی و اشتغال تحولی در زندگی روستائیان ایجاد کند.

وی تصریح کرد: تمام فعالیت های انجام شده در بنیاد یاس طبق سیاست های هیات امنا گروه مالی گردشگری و حمایت و کمک بانک گردشگری صورت می گیرد.

بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س) در شهریور سال ۱۳۹۳ به ثبت رسیده است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۴:۳۵ ب.ظ

دیدگاه