سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رییس شورای شهر تبریز تاکید کرد:

بانک شهر پشتوانه طرح های توسعه ای در کلانشهرها

بانک شهر پشتوانه طرح های توسعه ای در کلانشهرها

تاپ خبر۲۴: رییس شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه خدمات بانک شهر در زندگی شهروندان در تمامی شهرها ملموس است،گفت: این بانک پشتوانه طرح های توسعه ای در کلانشهرها و از عوامل ارتقای سطح زندگی شهری است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، شکور اکبرنژاد با بیان این مطلب گفت: بانک شهر از جمله بانک هایی است که منافع مردم را در همه سطوح مدنظر قرار داده و به همین دلیل است که مردم از آن استقبال کرده و آن را پذیرفته اند.
وی با تاکید بر اینکه بانک شهر سرمایه خود را در راستای کمک به شهرداری ها و منافع مردم صرف می کنند افزود: یکی از دلایل گرایش مردم به بانک ها اعتماد به آنهاست که خوشبختانه بانک شهر توانسته است اعتماد عمومی مردم را جلب کند و امیدواریم این اعتماد هر روز بیشتر شود.
اکبر نژاد با بیان اینکه حضور بانک شهر در نمایشگاه های کتاب استانی نیز نشان دهنده توجه این بانک به مردم است ،گفت: هر ملتی که کتاب بخواند به توسعه نزدیک‌تر است و حضور بانک شهر و کمک به مقوله کتاب نیز نشان دهنده این است که این بانک به توسعه کشور اهمیت می دهد و به مسئولیت اجتماعی خود در قبال مردم توجه زیادی دارد.
رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه بانک شهر سرمایه خود را در خدمت توسعه شهرها قرار داده است، گفت: با حمایت های این بانک، تحول عظیمی در سطح عمران شهرها ایجاد شده است که شایسته قدردانی است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۶ ب.ظ

دیدگاه