سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

احکام مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی به صورت غیر حضوری قابل دریافت است

احکام مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی به صورت غیر حضوری قابل دریافت است

تاپ خبر۲۴:امکان دریافت احکام مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی از طریق سایت این سازمان، یکی دیگر از انواع روش های آسان و غیر حضوری است که به مستمری بگیران تامین اجتماعی ارائه می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از سازمان تأمین اجتماعی، ارائه خدمات غیرحضوری به بازنشستگان و مستمری‌بگیران توسط سازمان تامین اجتماعی، زمینه‌ساز آسایش و راحتی بیشتر برای آنان است و در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر (الکامپ) که در حال برگزاری است، به معرفی آنها می پردازد.
با گسترش خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی، دیگر نیازی به تردد و حضور در واحدهای اجرایی سازمان نخواهد بود و بازنشستگان عزیز می‌توانند فیش حقوقی و احکام بازنشستگی خود را از طریق پایگاه اطلاع رسانی تأمین به نشانی www.tamin.ir در قسمت فیش حقوقی دریافت و چاپ کنند.
گفتنی است مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی می‌توانند پس از مراجعه به پایگاه اینترنتی این سازمان و انتخاب سامانه فیش حقوقی و احکام مستمری با وارد کردن شماره ملی، شماره مستمری و رمز عبور که شماره سریال ۶ رقمی شناسنامه است، وارد سامانه دریافت احکام و فیش حقوقی شوند.
توصیه می شود مستمری‌بگیران عزیز به منظور جلوگیری از سوء استفاده احتمالی، پس از اولین ورود، نسبت به تغییر رمز ورود خود اقدام کنند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در سه شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۴:۰۱ ب.ظ

دیدگاه