تاپ خبر۲۴:تازه‌ترین ارتقاء نرم‌افزاری تجربهٔ کاربری Sony Mobile برای Xperia Z2 و Xperia Z2 Tablet منتشر شده است. این ارتقاء نرم‌افزار، Xperia Z2 و Xperia Z2 Tablet را همانند مدل‌های پرچم‌دار فعلی- Xperia Z3 Dual، Xperia Z3 Compact و Xperia Z3 Tablet Compact- به‌روز می‌کند. Xperia Z2 و Xperia Z2 Tablet اکنون دارای بهترین تجربه‌ها، […]

تاپ خبر۲۴:تازه‌ترین ارتقاء نرم‌افزاری تجربهٔ کاربری Sony Mobile برای Xperia Z2 و Xperia Z2 Tablet منتشر شده است. این ارتقاء نرم‌افزار، Xperia Z2 و Xperia Z2 Tablet را همانند مدل‌های پرچم‌دار فعلی- Xperia Z3 Dual، Xperia Z3 Compact و Xperia Z3 Tablet Compact- به‌روز می‌کند.

Xperia Z2 و Xperia Z2 Tablet اکنون دارای بهترین تجربه‌ها، برنامه‌های اختصاصی و بسته‌های محتوای Sony Mobile هستند که بر روی مجموعه محصولات Xperia Z3 در دسترس است و به کاربران مجموعهٔ Xperia Z2 امکان به‌روز ماندن پیوسته با تازه‌ترین تجربه‌های Sony Mobile را می‌دهد.

تازه‌ترین ارتقاء نرم‌افزاری، PS4™ Remote Play، صدای با وضوح بالا و برنامه‌های دوربین اجتماعی هوشمند را به علاوهٔ قابلیت‌های دیگر ارائه می‌کند. این به‌روزرسانی شامل آخرین نسخهٔ قابلیت تحسین‌شدهٔ Battery STAMINA بوده و حالت Ultra STAMINA را هم به Xperia Z2۱ می‌آورد. این قابلیت تعدادی از عملکردهای تلفن را محدود می‌کند و مدت زمان استفادهٔ افزایش‌یافته‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد.
Sony Mobile به منظور ارتقاء تجربهٔ کاربری و قابلیت‌ها با تلاش فراوان توانسته است در کوتاه‌ترین زمان ممکن این به‌روزرسانی مهم را به کل مجموعهٔ Xperia Z بیاورد.

۱حالت Ultra STAMINA در Xperia Z2 تعدادی از عملکردهای تلفن را محدود می‌کند.
PlayStation®، PS4، PS3، PS2 و PSP مارک‌های تجاری یا مارک‌های تجاری ثبت شدهٔ Sony Computer Entertainment Inc. هستند. Android, Lollipop و Kitkat مارک‌های تجاری یا مارک‌های تجاری ثبت شدهٔ Google Inc. هستند. همۀ مارک‌های تجاری یا مارک‌های تجاری ثبت شده متعلق دارندگان آنها است.

دربارۀ Sony Mobile Communications
Sony Mobile Communications زیرمجموعه‌ای از شرکت Sony با مقر اصلی در توکیوی ژاپن، که یکی از شرکت‌های پیشرو در نوآوری در زمینۀ فناوری‌های صوتی، تصویری، بازی، ارتباطات، تجهیزات کلیدی و محصولات فناوری اطلاعات برای بازارهای مصرفی و تجاری است، می‌باشد. Sony با کسب‌وکارهای موسیقی، فیلم‌سازی، سرگرمی‌های کامپیوتری و آنلاین، یگانه شرکت پیشرو برای محصولات الکترونیکی مصرفی و سرگرمی در جهان است. Sony Mobile Communications از طریق مجموعۀ تلفن‌های هوشمند Xperia™ و نیز محصولات نوآورانۀ SmartWear بهترین فناوری Sony، خدمات و محتوای خارق‌العاده و اتصال آسان به دنیای تجربه‌های شبکه‌ای Sony را فراهم می‌آورد. برای اطلاعات بیشتر از وب سایت ما بازدید فرمایید: www.sonymobile.com