تاپ خبر۲۴: لذت گیمینگ بی نقص با صدایی با کیفیت تکمیل می شود که امروزه هدست های گیمینگ رده بالا، جزئی جدا نشدنی از سیستم های گیمینگ را تشکیل می دهند. معمولاً گیمرها هدست ها را پس از بازی روی میز قرار می دهند که جلوه میزهای گیمینگ را ممکن است برهم زند. استند های […]

تاپ خبر۲۴: لذت گیمینگ بی نقص با صدایی با کیفیت تکمیل می شود که امروزه هدست های گیمینگ رده بالا، جزئی جدا نشدنی از سیستم های گیمینگ را تشکیل می دهند. معمولاً گیمرها هدست ها را پس از بازی روی میز قرار می دهند که جلوه میزهای گیمینگ را ممکن است برهم زند.

استند های ویژه ای برای هدست ها طراحی شده است که در این خبر شما را با پایه هدست زیبا و کارامد ROG Throne Qi آشنا می کنیم:

در کنار نظم دادن به میز گیمینگ با ظاهری مطلوب، Throne Qi، محصولی چند منظوره است که علاوه بر ایفای نقش استند یا نگه دارنده هدست های گیمینگ، نقش مبدل حرفه ای کارت صدا و شارژر بیسیم Qi برای تلفن های هوشمند سازگار را نیز بازی می کند.

ایسوس در طراحی این هدست، جلوه های بصری زیبایی را با نورپردازی Aura Sync خود پیاده سازی کرده است. در قسمت پایه و ستون این نگهدارنده، ۱۸ ناحیه نورانی قابل شخصی سازی وجود دارد که جلوه های بصری جذابی را می توانید از طریق نرم افزار ARMOURY II ایجاد کنید. در قسمت نگهدارنده فوقانی ROG Throne، با استفاده از پوششی خاص با قابلیت ضد لغزش، هدست را مهار می کند.

به منظور نظم بیشتر، در قسمت کفی پایه این نگهدارنده، شارژر بیسیم Qi قرار دارد تا در هنگام بازی، موبایل های سازگار را به سادگی و بدون نیاز به شارژر اضافه شارژ کنید. همچنین دو پورت USB 3.1 با توان ۱٫۵ آمپر هم در قسمت پایه قرار دارد تا از ROG Throne به عنوان هاب در زمان نیاز استفاده کنید.

هدست های رده بالا، نیاز به کارت صدای رده بالا دارند که در ROG Throne Qi و Throne یک آمپلیفایر رده Hi-Fi نهادینه شده که مجهز به مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) ESS 9118 می باشد تا صدایی شفاف، رسا و تقویت شده ۷٫۱ کاناله را برای هدست های مخصوص بازی ایجاد نماید. ناگفته نماند که امکان شخصی سازی و استفاده از پروفایل های صوتی بی‌نقص ایسوس از طریق نرم افزار چندمنظوره ARMOURY II قابل دسترسی است.

نگهدارنده یا استند هدست ROG Throne در چهار مدل طراحی شده است که مدل ROG Throne Qi و ROG Throne Qi GUNDAM EDITION نسبت به مدل ROG Throne دارای شارژر بی سیم ۱۰ واتی بوده و مابقی ویژگی های سخت افزار در آنها یکسان است.