تاپ خبر۲۴:ایسوس از جدید ترین نمایشگر مخصوص بازی خود با نام ROG Swift PG248Q رونمایی کرد. این نمایشگر که به صورت اختصاصی برای تورنومنت ها و مسابقات رایانه ای طراحی شده نمایشگر رسمی مسابقات ESL ONE Cologne 2016 و The International 2016 می باشد. در ادامه به مشخصات آن بیشتر می پردازیم: تصاویر دقیق سریع […]

تاپ خبر۲۴:ایسوس از جدید ترین نمایشگر مخصوص بازی خود با نام ROG Swift PG248Q رونمایی کرد.

این نمایشگر که به صورت اختصاصی برای تورنومنت ها و مسابقات رایانه ای طراحی شده نمایشگر رسمی مسابقات ESL ONE Cologne 2016 و The International 2016 می باشد. در ادامه به مشخصات آن بیشتر می پردازیم:

تصاویر دقیق سریع با نرخ تازه سازی ۱۸۰ هرتز و زمان پاسخگویی ۱ میلی ثانیه

ROG Swift PG248Q با پنل ۲۴ اینچی خود به طور ذاتی از نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتز بهره می برد و می تواند تا نرخ تازه سازی۱۸۰ هرتز اورکلاک شود. این فرکانس تازه سازی، بالاترین کیفیت تصویر برای صحنه های سریع در بازی را برای گیمرها به ارمغان آورده و از وقفه یا تار شدن ناخواسته تصویر جلوگیری می کند.

دستاوردی جدید در مسابقات به کمک فناوری NVIDIA

نمایشگر ROG Swift PG248Q از فناوری NVIDIA G-SYNC برای تولید تصویر دقیق، واضح و سریع استفاده می کند. فناوری G-SYNC نرخ تازی سازی نمایشگر را با کارت گرافیکی سری GeForce® GTX یکسان سازی کرده و از تار شدن و پرش تصویر در خروجی جلوگیری می کند. کاربران می توانند تجربه ای کامل در استفاده از این فناوری موجود در ROG Swift PG248Q با نرخ تازه سازی۱۸۰ هرتز توسط کارت گرافیک های GeForce GTX 1060 به بالا داشته باشند. علاوه بر این، نمایشگر ROG Swift PG248Q با کیت سه بعدی NVIDIA 3D Vision® ۲ کاملاً سازگار است.

فناوری های اختصاصی GamePlus و GameVisual برای بازی

ROG Swift PG248Q از فناوری های مخصوص بازی ایسوس بهره مند است. GamePlus به کاربر امکان می دهد که بسته به سبک بازی، با یک دکمه میانبر، تایمر یا فریم شمار را در نمایشگر ظاهر کند. فناوری GameVisual نیز پروفایل های از پیش بهینه شده را در سبک های مختلف بازی برای گیمر فعال می کند تا متناسب ترین تصویر را برای بهترین تجربه از بازی داشته باشد.

راهکارهای اتصالاتی متنوع

ROG Swift PG248Q دارای DisplayPort 1.2 و پورت HDMI است. دو پورت USB 3.0 نیز امکان اتصال دستگاه های پرسرعت را محیا می کند.

حفظ سلامت بیشتر با فناوری های کاهش نور اضافه آبی و طراحی ارگونومیک

فناوری Ultra-Low Blue Light ایسوس، نور مضر آبی را حذف می کند و سلامت کاربر را در استفاده طولانی مدت تضمین می کند. همچنین با استفاده از فناوری Flicker-Free، پرش تصویر در این نمایشگر وجود ندارد و چشم کاربر دچار خستگی نمی شود.

کاربر ROG Swift PG248Q به راحتی می تواند ارتفاع و زاویه نمایشگر را تغییر دهد و یا با اتصال سازگار با نصب بر روی دیوار آن را به محل دلخواه خود نصب کند.

ایسوس با ارزش ترین برند محصولات گیمینگ در آمریکا

به گزارش خبرگزاری Newzoo، شرکت ایسوس به عنوان برند اول در بین PC گیمرها در امریکا شناخته می شود. با توجه به بازه وسیع محصولات مخصوص بازی در دنیای کامپیوتری، ایسوس با کامل ترین سبد کالای گیمینگ توانست در کشورهای مختلف جهان رتبه نخست خود را در تجهیزات مخصوص بازی حفظ کند. با توجه به مقالات منتشر شده در نشریه پرطرفدار Chip و وبسایت Newzoo، ایسوس توانست با اتکا به تنوع محصولات، رقبا را کنار زده و محبوبیت خود را