تاپ خبر۲۴ :ایسوس برترین برند گیمینگ جهان و تولید کننده برتر کارت گرافیک و قطعات کامپیوتر است از آخرین تراشه معرفی شده مبتنی بر AMD رونمایی کرد. ما کارت گرافیک های سری ROG STRIX را با ویژگی های خنک کننده های نسل جدید ، پایین بودن دما و بی صدا بودن می شناسیم. حال ایسوس […]

تاپ خبر۲۴ :ایسوس برترین برند گیمینگ جهان و تولید کننده برتر کارت گرافیک و قطعات کامپیوتر است از آخرین تراشه معرفی شده مبتنی بر AMD رونمایی کرد.

ما کارت گرافیک های سری ROG STRIX را با ویژگی های خنک کننده های نسل جدید ، پایین بودن دما و بی صدا بودن می شناسیم. حال ایسوس رده بالاترین چیپ گرافیکی AMD یعنی RX590 را با ROG STRIX ترکیب کرده تا قدرت و کارایی را به طور همزمان در اختیار کاربران قرار دهد.
در تولید هیت سینک این کارت گرافیک، ایسوس از تکنولوژی MaxContact بهره برده تا با ایجاد یک سطح صاف و صیقلی تماس بهتری بین تراشه گرافیکی و هیتسینک ایجاد کند که این امر منجبر به بهبود ۲ برابری انتقال حرارت را می شود. همچنین ۳ فن قدرتمند لبه دار مجهز به فناوری ۰ dB در این کارت، در ابتدا به صورت ساکن در کارت کار می کند و تا زمانی که دمای تراشه به ۵۵ درجه سانتی گراد رسد، شروع به کار می کنند.
این فن ها طوری طراحی شدند که ۱۰۵ درصد فشار استاتیک بیشتری را از فن های رایج بتوانند ایجاد کنند . همچنین با گواهی ضد نفوذ IP5X که فقط روی محصولات ROG STRIX مشاهده می کنید نگران نفوذ گرد و غبار به درون فن ها نباشید.
Auto Extreme – خط تولید تمام خودکار
در بین همه تولید کنندگان کارت گرافیک، ایسوس تنها برندی است که خط تولید تمام خودکار برای تولید کارت گرافیک دارد در این خط تولید هیچ گونه دخالت انسانی در پروسه تولید صورت نمی پذیرد و تمام مراحل تولید توسط ربات انجام می پذیرید به همین علت در کارت گرافیک های ایسوس،خرابی کارت گرافیک در مرحله تولید وجود ندارد. برخلاف سایر برند ها با وجود ساختار پینی قطعات، لحیم کاری روی کارت های گرافیک فقط یک بار انجام می شود که خود این عمل سبب درامان ماندن از آسیب های فیزیکی مدار چاپی بر اثر حرارت مداوم و چند باره و مشکلات زیستی ناشی از مواد شیمیایی تمیز کننده و ساطع شدن گاز سمی لحیم کاری می شود.
مدار تغذیه ROG STRIX RX590 نیز با Super Alloy Power II همراه شده که این مدار تغذیه شامل چوک هایی با آلیاژ مخصوص و خازن های پلیمری جامد، PosCap های ویژه SAPII می باشند که علاوه بر افزایش بهره وری و مدیریت مصرف انرژی، قدرت اورکلاکینگ را نیز به بالاترین حد ممکن برای این کارت فراهم می کنند. در پشت کارت گرافیک نیز، یک بکپلیت زیبا وجود دارد که علاوه بر زیبایی بیشتر و جلوگیری از آسیب های ناشی از الکتریسیته ساکن و برخورد اجسام رسانا با قطعات پشتی کارت جلوگیری می کند.
Aura Sync- نورپردازی به سبک ایسوس
ROG STRIX RX 590 نیز همانند برادرانش لباس زیبای Aura Sync را به تن میکند به طوری که میتواند به موسیقی یا دمای سیستم واکنش نشان داده و رنگ عوض کند همچنین با نرم افزار AURA میتوانید به آسانی هر چه تمام تر کارت گرافیک را با محصولات دیگر که Aura Sync پشتیبانی می کنند سازگار نمایید.
GPU Tweak II- بهینه سازی، اورکلاک و مدیریت همه جیز
ایسوس برای همه کارت گرافیک های خود نرم افزار ویژه مدیریت و اورکلاکینگ خود را به رایگان به صورت باندل قرار داده است. این نرم افزار کارآمد را با نام GPU Tweak II می شناسیم. با کمک این نرم افزار می توانید علاوه بر استفاده از پروفایل های موجود در کارت گرافیک، به صورت حرفه ای عملیات اورکلاکینک را به صورت پایدار انجام داده و تمامی پارامتر های کارت گرافیک را نیز مانیتور کنید. علاوه بر آن با ویژگی Game Boost می توانید سیستم را برای بازی به بهترین حالت ممکن بهینه سازید.
ایسوس در کنار این نرم افزار حساب ویژه XSplit Game Caster را با ارزش ۹۹ دلار به صورت رایگان قرار داده تا در هنگام بازی، بتوانید به حرفه ای ترین حالت ممکن محتوای بازی خود را استریم نمایید.