تاپ خبر۲۴: رقابتهای شطرنج قهرمانی مدارس آسیا به میزبانی استان تهران و با حمایت شرکت آسیاتک آغاز شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت آسیاتک، دوازدهمین دوره رقابت‌های شطرنج قهرمانی مدارس آسیا در ایران با عنوان «یادبود شهید فهمیده» در ۶ رده سنی ۷ تا ۱۷ سال و در سه بخش […]

تاپ خبر۲۴: رقابتهای شطرنج قهرمانی مدارس آسیا به میزبانی استان تهران و با حمایت شرکت آسیاتک آغاز شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت آسیاتک، دوازدهمین دوره رقابت‌های شطرنج قهرمانی مدارس آسیا در ایران با عنوان «یادبود شهید فهمیده» در ۶ رده سنی ۷ تا ۱۷ سال و در سه بخش استاندارد، سریع و نیمه سریع از ۱۹ تیرماه آغاز شده که در ۹ دور به روش سوئیسی در حال برگزاری است.
این مسابقات با حضور ۴۸۰ شطرنج باز از ۱۷ کشور آسیایی در ۲۸ تیر ماه با معرفی برترین ها به کار خود پایان خواهد داد.
در مراسم افتتاحیه رییس فدراسیون جهانی شطرنج، دکتر سجادی و دکتر احمدی معاونان وزیر ورزش و جوانان، دکتر رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و دکتر میرزا آقابیگ رئیس توسعه ورزش، خانم سلیمی رئیس ورزش بانوان استان تهران و آناتولی کارپف قهرمان شطرنج جهان و برخی دیگر از مسئولان ورزشی کشور حضور داشتند.
شرکت آسیاتک در راستای افزایش سطح آگاهی‌های عمومی به ویژه در حوزه حمایت از ورزش و مسوولیت‌های اجتماعی خود، حامی مسابقات شطرنج قهرمانی مدارس آسیا شد.