تاپ خبر۲۴: نسخه نرم افزار متمرکز بانکی سینا به منظور دستیابی به قابلیتها و امکانات جدیدی که این نسخه در اختیار کاربران قرار می دهد ارتقا یافت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، با ارتقای این نسخه شاهد بهبود عملکرد و افزایش سرعت کارایی سامانه و ارائه سریع و بهینه خدمات از […]

تاپ خبر۲۴: نسخه نرم افزار متمرکز بانکی سینا به منظور دستیابی به قابلیتها و امکانات جدیدی که این نسخه در اختیار کاربران قرار می دهد ارتقا یافت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، با ارتقای این نسخه شاهد بهبود عملکرد و افزایش سرعت کارایی سامانه و ارائه سریع و بهینه خدمات از طریق سایر سامانه های بانکداری الکترونیک نیز خواهیم بود.
سامانه متمرکز بانکداری الکترونیک سینا، امکانی است که واریز و برداشت از حسابهای مشتریان را در تمامی شعب این بانک به صورت لحظه ای (online) فراهم می سازد. با استفاده از این سامانه، در وقت و زمان صرفه جویی شده و مشتریان نیازی به مراجعه حضوری به شعبه افتتاح کننده حساب ندارند و می توانند با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک سینا یا سایر سامانه هایی که در حوزه بانکداری الکترونیک به واسطه این سامانه راه اندازی شده، از خدمات بانکی ۲۴ ساعته بهره مند شوند.