تاپ خبر۲۴: در راستای ایجاد زمینه های بانکداری آسان و جلب رضایتمندی مشتریان، همراه بانک سینا نسخه IOS مخصوص گوشی های Iphone با خدمات متنوع در دسترس کاربران قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، با استفاده از این سامانه، کاربران می توانند به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی داشته باشند، […]

تاپ خبر۲۴: در راستای ایجاد زمینه های بانکداری آسان و جلب رضایتمندی مشتریان، همراه بانک سینا نسخه IOS مخصوص گوشی های Iphone با خدمات متنوع در دسترس کاربران قرار گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، با استفاده از این سامانه، کاربران می توانند به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی داشته باشند، انتقال وجه دهند و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق، تلفن و جرایم راهنمایی و رانندگی را پرداخت نمایند و نسبت به خرید شارژ اقدام کنند.
از دیگر امکانات همراه بانک سینا، می توان به مشاهده گردش حساب ها، تغییر رمز دوم (خرید اینترنتی)، مسدود نمودن کارت، مشاهده وضعیت تسهیلات و پرداخت اقساط تسهیلات اشاره کرد.
نسخه نرم افزار IOS همراه بانک سینا علاوه بر آنکه از طریق نشانی اینترنتی www.sinabank.ir در دسترس است از طریق فروشگاه اینترنتی نرم افزار به نشانی sibbank.com نیز قابل دریافت است.
گفتنی است نسخه همراه بانک سینا نسخه اندروید بانک سینا نیز از طریق وبسایت بانک قابل دریافت است.