تاپ خبر۲۴: مراسم معارفه مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه با حضور مدیرعامل بانک سرمایه برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، مراسم معارفه فاخرزاده، مدیرعامل جدید موسسه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه با حضور دکتر محمدرضا خانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه، نقی نائیجی، مدیرعامل پیشین این موسسه و […]

تاپ خبر۲۴: مراسم معارفه مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه با حضور مدیرعامل بانک سرمایه برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، مراسم معارفه فاخرزاده، مدیرعامل جدید موسسه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه با حضور دکتر محمدرضا خانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه، نقی نائیجی، مدیرعامل پیشین این موسسه و دیگر اعضای تیم والیبال بانک سرمایه برگزار شد.

مدیرعامل بانک سرمایه طی سخنانی ضمن تبریک به فاخرزاده، حمایت هیات مدیره این بانک از تیم در جهت دست یابی به موفقیت های بیشتر تیم بانک سرمایه را اعلام نمود و همچنین از زحمات نائیجی در موفقیت های بدست آمده قدردانی نمود و از ایشان خواست تا همچنان در کنار تیم بوده و تجربیات ارزنده خود را در اختیار اعضای باشگاه قرار دهد.

گفتنی است تیم والیبال بانک سرمایه در اولین سال تاسیس خود موفق شد دو عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال مردان ایران در سال ۹۴ و همچنن قهرمانی جام باشگاه های مردان آسیا را از آن خود کند و نماینده آسیا در جام باشگاه های جهان در سال ۲۰۱۷ شود.