تاپ خبر۲۴: درنخستین همایش ملی نشان مسوولیت اجتماعی، لوح و نشان زرین مسوولیت اجتماعی به صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان اهدا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک پارسیان، در این همایش که دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، و تنی چند از وزرا و مقامات دولتی حضور داشتند، لوح و نشان زرین مسوولیت […]

تاپ خبر۲۴: درنخستین همایش ملی نشان مسوولیت اجتماعی، لوح و نشان زرین مسوولیت اجتماعی به صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان اهدا شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک پارسیان، در این همایش که دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، و تنی چند از وزرا و مقامات دولتی حضور داشتند، لوح و نشان زرین مسوولیت اجتماعی به مدیرعامل صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان اهدا شد.این لوح ، به دلیل پیشگامی در فعالیت های انسان دوستانه و نیکوکارانه و همچنین ایفای ثمربخش نقش خود در مسوولیت اجتماعی ، به صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان تعلق گرفت.
براساس اعلام دبیرخانه این همایش از میان ۱۹۷ شرکت متقاضی تنها ۴۷ شرکت حائز شرایط لازم جهت ورود به مرحله نهایی ارزیابی نشان مسوولیت اجتماعی کشور در سال ۹۴ شدند که در این میان تنها به سه نهاد لوح ونشان زرین تعلق گرفت که صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان ، به عنوان یکی از اعضای گروه مالی پارسیان یک از سه نهاد دریافت کننده این نشان از دست رئیس جمهور بود .
صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان ، ازآغاز تاکنون با تمرکز بر ارائه خدمات اجتماعی به اقشار آسیب پذیر و محروم ، ارائه خدماتی همچون اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه و کمک هزینه درمان بیماری‌های خاص در مناطق کمتر برخوردار میهن اسلامی ، در نهضتی عملی برای ارتقای سرانه رفاه و سلامت اجتماعی کشور ، گام های بلندی برداشته و بخشی از وظایف مسوولیت اجتماعی بانک پارسیان را برعهده گرفته است .