تاپ خبر۲۴: دکترکورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک های خصوصی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت. این مراسم که در روز سه شنبه ۲ شهریور ۹۵ در محل مجلس شورای اسلامی و با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحمید خدری عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی […]

تاپ خبر۲۴: دکترکورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک های خصوصی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

این مراسم که در روز سه شنبه ۲ شهریور ۹۵ در محل مجلس شورای اسلامی و با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحمید خدری عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تنی چند از نمایندگان مجلس برگزار شد ، به پاس تقدیر از خدمات بانک پارسیان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی از دکتر کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک های خصوصی تجلیل شد.
در متن لوح تقدیر از مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک های خصوصی کشور، که به امضای عبدالحمید خدری عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر رسیده، آمده است: جناب آقای دکتر کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان؛ با توجه به تلاش های ارزنده جنابعالی در بانک پارسیان در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید کنندگان، بدین وسیله از جنابعالی تقدیر و تشکر می گردد. امید است با عنایت خداوند متعال در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.