تاپ خبر۲۴: به منظور آسان تر شدن دسترسی مشتریان به اطلاعات و خدمات و همچنین بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک،ربات تلگرام بانک پارسیان به آدرس https://telegram.me/ParsianTelegramBot و یا parsianTelegramBot@راه اندازی شده و به بهره برداری رسید. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک پارسیان،مشتریان می توانند پس از ورود به ربات تلگرامی با […]

تاپ خبر۲۴: به منظور آسان تر شدن دسترسی مشتریان به اطلاعات و خدمات و همچنین بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک،ربات تلگرام بانک پارسیان به آدرس https://telegram.me/ParsianTelegramBot و یا parsianTelegramBot@راه اندازی شده و به بهره برداری رسید.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک پارسیان،مشتریان می توانند پس از ورود به ربات تلگرامی با کلیک بر روی هرکدام از خدمات مورد نظر به صفحه تارنمای بانک متصل شده و از اطلاعات خدمات مورد نظر بهره مند شوند.
شایان ذکر است، با استفاده از این سامانه، خدماتی مانند: بانکداری الکترونیک، خدمات و تسهیلات ارزی و ریالی، سرمایه گذاری ارزی و ریالی، ضمانت نامه ها، صندوق امانات، اطلاعات شعب و واحدهای ستادی، اطلاعات سهام و … قابل دریافت و استفاده می باشد.