تاپ خبر۲۴: بانک پارسیان با حمایت مالی از تیم ملی کاراته ایران در بیست و سومین دوره رقابت های کاراته قهرمانی جهان ، در شادمانی ایستادن بر سکوی جهانی این رشته ، با اعضای تیم ملی کاراته کشور ، سهیم شد . به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک پارسیان ، در بیست و […]

تاپ خبر۲۴: بانک پارسیان با حمایت مالی از تیم ملی کاراته ایران در بیست و سومین دوره رقابت های کاراته قهرمانی جهان ، در شادمانی ایستادن بر سکوی جهانی این رشته ، با اعضای تیم ملی کاراته کشور ، سهیم شد .

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک پارسیان ، در بیست و سومین دوره رقابت های کاراته قهرمانی جهان در لینز اتریش ، تیم ملی کاراته کشورمان برای نخستین بار با کسب دو مدال طلا ( سجاد گنج زاده و امیر مهدی زاده) و سه مدال برنز ( حمیده عباسعلی، ذبیح الله پورشیب و علی اصغر آسیابری) بهترین عملکرد را از خود در تاریخ برگزاری رقابت های جهانی به ثبت رساند. طبق اعلام فدراسیون کاراته ، تا پیش از این بهترین جایگاه ایران ، عنوان چهارمی بود که در سال ۱۹۷۷ بدست آمد.
این دوره از رقابت‌های قهرمانی که با حضورکاراته کاران۱۵۰ کشور جهان به مدت ۵ روز در اتریش برگزار شد و بانک پارسیان به عنوان حامی مالی تیم ملی کاراته کشور حضوری چشمگیر داشت .