تاپ خبر۲۴: یزدانی مدیر شعب استان خراسان جنوبی بانک ایران زمین با مدیر اجرائی شرکت گروه معدنی پردیس صدر دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین ؛ در این جلسه که به منظور تبادل نظر و افزایش تعاملات فی مابین بانک ایران زمین و شرکت مذکور […]

تاپ خبر۲۴: یزدانی مدیر شعب استان خراسان جنوبی بانک ایران زمین با مدیر اجرائی شرکت گروه معدنی پردیس صدر دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین ؛ در این جلسه که به منظور تبادل نظر و افزایش تعاملات فی مابین بانک ایران زمین و شرکت مذکور برگزار شد، دهقان مدیر اجرایی شرکت، آقای سان مدیر مالی شرکت، حضور داشتند خدمات بانک ایران زمین به ویژه امتیازات خوبی که در بخش صدور ضمانتنامه می توان ارائه و متمایز از سایر بانک ها عمل کرد تشریح شد.
براساس اعلام مدیر شعب استان خراسان جنوبی بانک ایران زمین ، این دیدارها منجر به افزایش تعاملات مالی و تمرکز حساب های این شرکت در بانک شده است. شرکت گروه معدنی پردیس صدر پاژ متعلق به کشور چین بوده که در زمینه استخراج زغال سنگ فعالیت می کند.
یزدانی در ادامه به شعب عشق آباد و بشرویه رفته عملکرد شعب و مشکلات آن ها در جلساتی با همکاران بررسی و راهنمایی های لازم به همکاران ارائه کرد.
یزدانی در پایان از باجه رقه تحت نظارت شعبه بشرویه بازدید بعمل آورد.