تاپ خبر۲۴: مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان گروه مالی گردشگری با حضور رئیس هیئت مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان بانک گردشگری با اهدای جام قهرمانی به تیم های «منتخب گردشگری» در بخش آقایان و تیم «نسیم گردشگری» در بخش بانوان برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی گروه […]

تاپ خبر۲۴: مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان گروه مالی گردشگری با حضور رئیس هیئت مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان بانک گردشگری با اهدای جام قهرمانی به تیم های «منتخب گردشگری» در بخش آقایان و تیم «نسیم گردشگری» در بخش بانوان برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی گروه مالی گردشگری ؛در شب آخر مسابقات، در بخش آقایان و در دیدار فینال،تیم منتخب گردشگری بر تیم توسعه امید غلبه کرد و قهرمان شد و در دیدار رده بندی نیز، تیم پشتیبانی۱ بر تیم مرصاد غلبه کرد و به مقام سوم رسید.
همچنین در رقابت های بانوان نیز که برای اولین بار همراه با استقبال چشمگیر بانوان همکار برگزار شد، تیم نسیم گردشگری با پیروزی بر ونداد جام قهرمانی را بالای سر برد و در دیدار رده بندی، تیم «متین» بر t.i.t غلبه کرد تا به مقام سوم برسد.
گفتنی است جام رمضان گروه مالی گردشگری به روال سال‌های گذشته و به‌منظور پاسداشت ماه مبارک رمضان و با هدف ترویج ورزش میان همکاران از ۲۲ خرداد ماه در سالن حجاب مجتمع ورزشی آب تهران برگزار شد و در بخش آقایان ۱۵ تیم در ۴ گروه و در بخش خانمها ۹ تیم در دو گروه در این مسابقات شرکت کردند.