تاپ خبر۲۴: در راستای ارتقا و بهینه‌سازی عملکرد شعب، محل شعبه دانشگاه کرمان بانک ایران زمین با کد۲۹۱۳ در تاریخ ۲ آذرماه، تغییر کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین : ساختمان جدید شعبه دانشگاه کرمان با حضور مهندس سنجری معاون استاندار و مدیر کل امور اقتصادی استانداری استان کرمان و […]

تاپ خبر۲۴: در راستای ارتقا و بهینه‌سازی عملکرد شعب، محل شعبه دانشگاه کرمان بانک ایران زمین با کد۲۹۱۳ در تاریخ ۲ آذرماه، تغییر کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین : ساختمان جدید شعبه دانشگاه کرمان با حضور مهندس سنجری معاون استاندار و مدیر کل امور اقتصادی استانداری استان کرمان و جمعی از مشتریان و کسبه محل به بهره برداری رسید.
دراین مراسم خواجوئی مدیر شعب استان ضمن خیر مقدم به مسئولین و مشتریان و تقدیر و تشکر از زحمات صورت گرفته به تشریح سیاستها و اهداف بانک ایران زمین پرداخت.
خواجوئی در ادامه جلسه در خصوص تعداد شعب، امکانات و قابلیت های بانک ایران زمین توضیحات کاملی ارائه نموده و اعلام آمادگی این را بانک جهت انعقاد تفاهم نامه های متعدد در راستای انواع خدمات بخصوص صدور ضمانت نامه های بانکی، ارائه تسهیلات به شرکت های بزرگ استان پرداخت.
شعبه دانشگاه بانک ایران زمین با کد ۲۹۱۳به محل جدید به نشانی کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی – نبش کوچه ۳۷ منتقل شده است.
مشتریان گرامی می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با مرکزتماس بانک ایران زمین به شماره ۲۴۸۰۹-۰۲۱ تماس بگیرند