تاپ خبر۲۴: در هفتمین روز از برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در مصلی تهران، نشست حمایت از محیط زیست با حضور مهدی عباس نیا مدیر شبکه و امنیت سیستم بانک ایران زمین، مدیران و فعالان محیط زیست و بهزاد فراهانی بازیگر مطرح سینما برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران […]

تاپ خبر۲۴: در هفتمین روز از برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در مصلی تهران، نشست حمایت از محیط زیست با حضور مهدی عباس نیا مدیر شبکه و امنیت سیستم بانک ایران زمین، مدیران و فعالان محیط زیست و بهزاد فراهانی بازیگر مطرح سینما برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ در این نشست به بحران های پیش روی جنگل های کشور و فرهنگ سازی جمع آوری زباله ها از مناطق زیست محیطی و گردشگری و نیز بحران کمبود آب و تخریب جنگلهای طبیعی کشور در چند سال آینده پرداخته شد.
مدیر شبکه و امنیت سیستم بانک ایران زمین در این نشست ضمن ابراز نگرانی از شرایط موجود پیش روی جنگلها و منابع طبیعی، از حمایت بانک ایران زمین از محیط زیست در بخش مسئولیت اجتماعی طی سالهای اخیر خبر داد و گفت: در حال حاضر یکی از اقدامات بانک در زمینه حمایت از جنگلهای کشور، حذف کاغذ از مراودات اداری مجموعه است.
وی افزود: یکی از اهداف مهم بانک ایران زمین اجرای گسترده بانکداری الکترونیک و ارائه خدمات دیجیتال در راستای کاستن از آلودگی های محیط زیستی و حفاظت از زیست بوم کشور است.
در انتهای این نشست متخصصین این حوزه به سوالات حاضرین پاسخ دادند.