یکشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

انتشار ماهنامه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ارتباط ایران زمین

انتشار ماهنامه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ارتباط ایران زمین

تاپ خبر۲۴: پنجمین شماره ماهنامه ارتباط ایران زمین، با هدف اطلاع رسانی از فعالیت ها و رویدادهای بانک ایران زمین منتشر شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین، پنجمین شماره ماهنامه” ارتباط ایران زمین ” با مدیرمسئولی هادی قدیمی و سردبیری سیدمحمد حسین استاد منتشر شد.
در این شماره از نشریه، مطلبی به قلم هادی قدیمی با عنوان «زمان مناسبی برای اصلاح نظام کارمزدهای الکترونیکی بانکهاست» منتشر شده که به موضوع نبود فرهنگ سازی مناسب در خصوص دریافت کارمزدها از سوی بانک ها موجب شده است که نظام ناکارآمد کارمزدی در حوزه پرداخت الکترونیک هزینه های مختلفی را به مردم و کشورمان ایران زمین تحمیل کند ” پرداخته است.
پرونده ویژه این شماره از ماهنامه داخلی ارتباط ایران زمین به موضوع کارت های اعتباری و ضرورت استفاده از کارت های اعتباری در ایران اختصاص یافته است و با اشاره به تجربه های موفق اجرای این کارت در سایر کشور ها ضرورت های لازم برای موفقیت این طرح ملی را از زبان کارشناسان و مدیر عامل بانک ایران زمین بیان کرده است.
در قسمت نمایه آن به حضور مدیرعامل و مدیران ارشد در مراسم افتتاحیه آموزش مجازی کارکنان پرداخته وگزارش حضور بانک ایران زمین در نمایشگاه مطبوعات و رونمایی از کلیپ جنگل تشنه از جمله گزارش های خواندنی این شماره نشریه است.
انتصاب مدیران ارشد بانک، گزارش جلسات شعب استانها، نشست صمیمانه مدیران ارشد بانک با اصحاب رسانه، بازدید مدیران ارشد بانک از شعب استانی در سراسر کشورمان ایران زمین از دیگر گزارش های این شماره است.
نشریه ارتباط ایران زمین در راستای رسالت خود تلاش می کند، تا با پوشش کامل رویدادها و اخبار مهمترین خدمات بانک را برای کارکنان و علاقمندان معرفی نماید.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹ ب.ظ

دیدگاه