تاپ خبر۲۴: مدیر شعب استان خراسان جنوبی به اتفاق تنی چند از مسئولان این مدیریت با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین : به منظور ایجاد تعاملات بیشتر بین بانک ایران زمین و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان […]

تاپ خبر۲۴: مدیر شعب استان خراسان جنوبی به اتفاق تنی چند از مسئولان این مدیریت با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین : به منظور ایجاد تعاملات بیشتر بین بانک ایران زمین و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان جلسه ای با حضور مدیریت و معاونت اجرایی این بانک با مدیر کل و معاونین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در محل آن اداره تشکیل شد.
در ابتدای جلسه یزدانی مدیر استانی بانک ایران زمین گزارش مختصری از خدمات این بانک و نحوه تعامل و خدمت رسانی بانک به کارکنان دولت را ارائه و همچنین خواستار تعاملات بیشتر این واحد اجراء ثبت با شعب بانک در استان شدند.
پورحاجی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ضمن ابراز رضایت و خرسندی از این دیدار بر همکاری و تعاملات بیشتر بانک و مجموعه ثبت اسناد و املاک در استان تاٌکید کردند.