تاپ خبر۲۴: بانک سرمایه به منظور ارتقای سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع، اقدام به ایجاد سامانه ثبت و رسیدگی به شکایات مشتریان گرامی نموده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، این بانک در راستای اجرای قانون ارتقای نظام سلامت اداری و مقابله با فساد و همچنین تسریع در پاسخگویی به […]

تاپ خبر۲۴: بانک سرمایه به منظور ارتقای سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع، اقدام به ایجاد سامانه ثبت و رسیدگی به شکایات مشتریان گرامی نموده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، این بانک در راستای اجرای قانون ارتقای نظام سلامت اداری و مقابله با فساد و همچنین تسریع در پاسخگویی به شکایات، اقدام به راه اندازی سامانه رسیدگی به شکایات نموده است.
از طریق این سامانه مشتریان گرامی قادر به ارسال شکایات خود به هیات مدیره بانک بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ به مشتریان ارسال می گردد.
شایان ذکر است مشتریان محترم می توانند از طریق سایت بانک و یا تلفن صدای سرمایه (۴۲۶۵۹-۰۲۱) به صورت ۲۴ ساعته انتقادات و شکایات خود را با مدیریت بانک در میان گذاشته و نتیجه در کمترین زمان ممکن به حضور ایشان اعلام می گردد.